Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

Інформація про хід формування Гірської ОТГ

Як повідомлялося раніше, розпорядженням Київської обласної державної адміністрації  (далі – КОДА) від 14.11.2019 року № 640 затверджено висновок КОДА щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень Гірської, Мартусівської та Ревненської сільських рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Гірську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в с. Гора. 

Згідно вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Гірська сільська рада надіслала лист до КОДА з проханням звернутися до ЦВК для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Гірської сільської ради та Гірського сільського голови. Крім того, Гірська рада неодноразово направляла листи до КОДА з проханням включення до проекту перспективного плану розвитку територій Київської області та передбачити в ньому Гірську сільську ОТГ в складі сіл Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне з адміністративним центром в селі Гора. 

Повідомляємо громаду про те, що в 17січня 2020 року КОДА повідомила Гірську сільську раду про направлення ними звернення до ЦВК листом від 11.12.2019 року № 11-13/73/41/01/31-2019 щодо призначення перших виборів депутатів Гірської сільської та сільського голови Гірської сільської об’єднаної територіальної громади з центром у селі Гора Бориспільського району Київської області. 

Крім того, в даному листі КОДА йдеться про те, що після опрацювання протоколів засідань робочої групи з підготовки пропозицій про внесення змін до перспективного плану формування територій громад всієї Київської області, зокрема поданої пропозиції Гірської сільської ради, Київська обласна державна адміністрація направить проект змін до перспективного плану формування територіальних громад Київської області на затвердження Кабінету Міністрів України.


Завантажити файл: koda_1.pdf [212,91 Kb] (завантажень: 20)
Переглянути онлайн файл: koda_1.pdf
 
Залишити коментар