Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

Оберіть лікаря, підпишіть декларацію

В Україні продовжується впровадження медичної реформи. Однією з основних її складових є обрання сімейного лікаря, шляхом підписання з ним декларації. Це означає, що ви маєте обрати собі фахівця, який буде вас обслуговувати – надавати медичні послуги.


Найпростіший варіант – обрати за місцем проживання. В селі Гора це можна зробити в Гірській медичній амбулаторії загальної практики і сімейної медицини. На даний момент в амбулаторії проводить прийоми Марина Анатоліївна Мринська. А з жовтня поточного року буде приймати і Антонів Христина Степанівна.


Нагадуємо, Гірська медична амбулаторія знаходиться за адресою: с. Гора, вул. Жовтнева 35-А. Телефон для довідок: (04595) 3-65-03.


Варто пам’ятати, що обрати лікаря та підписати декларацію потрібно до кінця 2018 року, інакше можуть виникнути певні ускладнення, в разі звернення до лікаря.


Знайте, декларація підписується безстроково, тобто вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, ви зможете зробити це у будь-який час.

Залишити коментар