Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

У Горі пройшли спільні навчання

26-27 вересня поточного року на території села Гора пройшли спільні навчання Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ), Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Гірської сільської ради. На два дні територія спортивного майданчика Гірської ЗОШ стала майданчиком, де відпрацьовувався механізм надання допомоги цивільному населенню постраждалих внаслідок збройного конфлікту. Для цього був розгорнутий табір для тимчасового перебування переміщених осіб та проведення занять із першої медичної допомоги та мінної безпеки. А учні Гірської школи стали на деякий час «тимчасовопереміщеними особами», яких «лікували», яким надавали допомогу та інше. В свою чергу організатори навчань відзначили, що діти допомагають фахівцям відточувати свої навики.


Навчання супроводжувалися інтенсивними теоретичними і практичними сесіями з різних тем: перша допомога, мінна небезпека, психосоціальна підтримка, міжнародне гуманітарне право для дітей та дорослих тощо.


Як зазначив голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів, такі навчання можна проводити в Горі постійно і сільська рада готова всебічно цьому сприяти.

 

Залишити коментар