Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

КАБІНЕТ ВІРУСОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ

КАБІНЕТ ВІРУСОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ 

 

З метою недопущення поширення короновірусної інфекції, оптимізації роботи з виявлення хворих на Covid – 19 та в рамках виконання рішень комісії ТЕБ та НС місцевого і обласного рівнів міською та районною владою було прийнято спільне рішення про забезпечення цілодобового режиму роботи кабінету вірусологічного контролю (КВК), створеного при КНП « Бориспільський міський центр медико-санітарної допомоги».

 

Мешканці міста Бориспіль та Бориспільського району, які відчувають у себе симптоми Covid – 19, які прибули з країн, де вже є епідемія короновірусу, мали контакти із особами, в яких виявлено короновірусну інфекцію, можуть звернутися в будь-який час до КВК та зробити безкоштовний тест на виявлення Covid – 19. Кабінет повністю ізольований від основного приміщення амбулаторії, має окремий вхід, власну систему вентиляції, кабінет лікаря, ізолятор та санітарну кімнату. Лікарі кабінету приймають лише пацієнтів з підозрою на Covid – 19 , що зводить до мінімуму їх присутність в загальному потоці відвідувачів амбулаторії. Чергові лікарі проводитимуть первинний огляд, а за потреби робитимуть тест на виявлення короновірусу. Наявність декларацій із сімейним лікарем у даній ситуації не обов’язкова.

 

Адреса кабінету вірусологічного контролю: м. Бориспіль, вул. Лютнева, 12, міська амбулаторія №1, вхід з правого боку від центрального входу.

 

З метою уникнення великого скупчення відвідувачів звертатись бажано за попереднім записом: 063 024 65 88 або 6 26 61.

 

При важких та невідкладних станах лікар приймає пацієнтів позачергово.

 

 

 

Залишити коментар