Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

Гірська сільська рада висловлює подяку людям, які перестали спалювати побутове та органічне сміття!

На світлинах зображені купи органічного сміття по вулиці Мічуріна, такі ж самі купи гілля, бадилля та листя, були винесені для вивезення КП «Горянином» свідомими горянами по всьому селу, які долучились та долучаються до збереження чистого повітря в рідному селі!


Ми дуже вдячні всім мешканцям нашого села, які перестали спалювати сміття, тим самим дбаючи про довкілля та здоров’я оточуючих людей! З кожним днем, все більше і більше людей розуміють, яку велику небезпеку становить спалювання сміття!


Водночас нагадуємо, що на паліїв очікують значні штрафи. Для фізичних осіб сума коливається від 340 грн до 1360 грн, а для юридичних осіб – від 850 до 1700 грн. Також списки порушників Гірська сільська рада оприлюднюватиме на офіційному сайті та на сторінці в фейсбуці.


Гірська сільська рада закликає, якщо Ви стали свідком підпалу органічного та побутового сміття, зробіть зауваження порушникам та вимагайте від них негайного припинення спалювання задля збереження навколишнього середовища, Вашого здоров’я, Ваших дітей, сусідів!

Якщо на Ваші зауваження не реагують, зверніться за телефоном 097-400-09-11 або на гарячу лінію 102.


З огляду на викладене, тим людям, які ще не усвідомлюють, яку небезпеку становить спалювання сміття, слід замислитись, чи варто тепер випалювати суху траву, бур’ян, гілля, побутове сміття, тим самим наносячи шкоду навколишньому середовищу, собі та оточуючим, своїм нащадкам і, врешті, державі!


Збережемо довкілля та чисте повітря разом!

З повагою

Гірська сільська рада
 
Залишити коментар