П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

Гора на четвертому місці турнірної таблиці

У суботу 1 вересня 2018 року на стадіоні в селі Гора відбулась футбольна гра в рамках 13 туру І ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу. У спортивному двобої зустрілись команди: ФК «Гора» та ФК «Алекс-2».

Гравці то атакували, то виставляли захист. М’яч був то біля один воріт, то біля інших. Було кілька небезпечних моментів, коли можна було відкрити рахунок, але м’яч уперто не хотів влітати в ворота. Перший тайм команди зіграли внічию.

Рахунок на 70 хвилині гри відкрив гравець ФК «Алекс-2» Богаченко, який поцілив у ворота суперників. Утім, команда насолоджувалась перемогою недовго. На 73 хвилині Гончар проходить до воріт, щоб забити гола. Рахунок стає 1:1.

Хоч до кінця гри ще залишався час, жодна команда так і не змогла забити жодного м’яча в ворота суперників.