Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

У Горі для дітей провели майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок і прикрас

15 грудня 2018 року в актовій залі Гірської сільської ради членами ГО «Ми – горяни» було організовано та проведено безкоштовний майстер-клас із виготовлення новорічних ялинкових прикрас та іграшок із фетру. Захід відвідало чимало дітей із батьками. Організатори зазначають, що цього разу дітей було більше, як минулого року. Серед них і новенькі, і постійні, віком від 6 до 14 років.


Головний організатор заходу Анжеліка Кохан зазначила наступне: «Діти настільки захопились пошиттям іграшок, що зробили і янголів, і ялинки, і символ 2019 року – поросят, і навіть корони! Всі свої поробки вони потім забрали з собою, щоб прикрасити ними свою домашню зелену красуню. Сподобалось, як і дітям, так і батькам, які теж навчалися з дітьми робити прикраси. Крім того батьки висловлювали побажання, щоб проводити подібні майстер-класи частіше. Якщо в Горі нарешті з’явиться свій Будинок творчості, то було б доцільно відкрити гурток із рукоділля».


В свою чергу, організатори заходу та члени ГО «Ми-Горяни» Анжеліка Кохан, Анна Грошко, Марія Шульга та Яна Чівільдєєва висловили подяку Гірській сільській ради за сприяння в проведенні сьогоднішнього майстер-класу. 

Залишити коментар