Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

День людей поважного віку

– Доброго, осіннього, теплого, чарівного дня дорогі односельці та гості нашого села. А день сьогодні дійсно добрий, тому, що ми зібралися з вами в цьому дружньому, сімейному колі, – звернулась ведуча Альона Роговська до односельців.


Саме з цих слів у неділю 30 вересня, на центральній площі села Гора, розпочались заходи приурочені до Дня людей похилого, точніше сказати – поважного, віку.


Горян прийшло чимало. Хоч і в літах люди, але сили знайшли, щоб прийти – погомоніти, молодість згадати, зустріти давніх знайомих, пригоститись смачними бутербродами та кашею, концерт послухати, поспівати, потанцювати. До слова, каша сподобалась усім. Дехто навіть просив добавки і дякував. А дякувати було за що, адже цю смачну кашу приготували кухарі нашого дитячого садочку «Берізка». Це Віра Григорівна Ничик та Ірина Миколаївна Омеляненко. Вони й для діток так само смачно готують.


Дякувати небесній канцелярії, день видався теплим і сонячним. Тому все провели на свіжому повітрі. Працівники Гірської сільської ради спільно з працівниками КП «Горянин» розставили столи, накрили їх, розсадили гостей.


Першим узяв слово сільський голова Роман Дмитрів, який привітав присутніх зі святом, відзначив, що сьогодні прийшли молоді душею горяни, подякував їм, побажавши міцного здоров’я.


Також вітали гостей піснями. Так, виконала кілька пісень Альона Роговська. Заспівала для односельців Марія Шершень. Під акомпанемент баяністки Аліни Ткачук виступив співочий колектив нашого села, а це: Броніслава Коровкіна, Ольга Мурашко, Галина Лимар, Ольга Кузнєцова, Ольга Давидок. Співав Василь Мельниченко, Катерина Ковалевська читала гуморески. Свої творчі роботи представили майстрині-рукодільниці Любов Литовчак, Надія Новак, Світлана Волохонська, а також Ольга Атаманенко, мешканка села Вишеньки.


Свято пройшло, як прийнято казати на «ура». Бо присутні і підспівували, і пританцьовували, і виходили до мікрофону, щоб привітати один одного зі святом та подякувати організаторам за проявлену увагу, якої часто бракує стареньким.


Наприкінці святкувань слово взяв голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів, який подякував усім, хто підготував та провів свято, хто дарував пісні, танці і просто добрі слова. А головне – подякував людям, які прийшли і прикрасили своєю присутністю цей захід.


– Ми з вами зустрічаємося не вперше, – зазначив Р.Дмитрів, – і не в останнє. Запрошую всіх приходити на заходи, що їх проводить сільська рада. А вони, як ви знаєте, завжди проходять у чудовій, теплій, родинній атмосфері. Хочу, щоб ви знали, всі ми про вас пам’ятаємо, переймаємось вашими питаннями, піклуємось про вас і ніколи не залишимось осторонь. Ми живемо в одному селі, тому все в нас спільне: і радість, і смуток.


Свято завершилось, люди розійшлись по домівках. Йшли збадьорені, радісні, умиротворені, помолоділі. Думаємо, саме заради таких моментів і варто проводити подібні зустрічі.


 

Залишити коментар